خرید OpenVPN – اپن وی پی ان برای موبایل و کامپیوتر – Zarin VPN

خرید OpenVPN - اپن وی پی ان برای موبایل و کامپیوتر - Zarin VPNReviewed by Zarinvpn on Nov 18Rating: 3.0

خرید OpenVPN,اپن وی پی ان برای موبایل و کامپیوتر,Zarin VPN,خرید openvpn موبایل,فیلترشکن openvpn,خرید اپن وی پی ان برای کامپیوتر,openvpn لینوکس,اپن وی پی ان

خرید OpenVPN یکی از پرفروش ترین محصولات فیلترشکن هست که در زمینه خرید vpn همیشه معرفی شده است و در لینوکس و کامپیوتر و وی پی ان موبایل هم فعال هست .

ویندوز خود تعدادی پروتکل VPN را پشتیبانی می کند اما این به L2TP محدود می شود. متاسفانه، در اینجا نیز پشتیبانی مستقیم از OpenVPN وجود ندارد.

همینطور برای macOS و شاید هم برای بسیاری از خرید OpenVPN آور است. برای مثال حتی برای اوبونتو، ابتدا باید یک بسته OpenVPN را به طور جداگانه نصب کنید تا بتوانید شروع کنید.

سایت زرین وی پی ان امیدوارم که به زودی تغییر خرید KERIO یابد خرید اپن وی پی ان زیرا این پروتکل VPN به طور فزاینده ای محبوب می شود.

خرید OpenVPN,خرید وی پی ان اپن وی پی ان,فیلترشکن openvpn

خرید OpenVPN در اینجا نحوه نصب OpenVPN در Android یا iOS را اینجا بخوانید.

در طول نصب OpenVPN سرور شما همچنین می توانید بین شیر و تیون را انتخاب کنید.

خرید OpenVPN شیر در سطح اترنت کار می کند، بنابراین لایه 2 و به عنوان یک سوئیچ کار می کند.

VPN در سطح شبکه، لایه 3 و بسته های پیش فرض در vpn کار می کند.

ضربه بزنید مفید است اگر شما می خواهید خرید کریو برای پل زدن دو شبکه (به طوری که برای پیوند با هم)، tun عمدتا برای مسیریابی در نظر گرفته شده است.

مزیت شیر ​​این است که آن را مانند یک آداپتور شبکه خرید OpenVPN پروتکل های شبکه، از جمله IPv6 است و شما می توانید پلان ضرر شیر این است که آن را بدتر می کند، به علت سربارهای زیادی است.

سایت زرین وی پی ان مزیت tun کاهش خرید vpn پرسرعت سربار است و فقط بسته های ip را حرکت می دهد.

Tun تنها از IPv4 پشتیبانی می کند خرید اپن وی پی ان و شما نمی توانید آن را بسازید.

اگر شما یک ارائه دهنده OpenVPN را دریافت می کنید، می بینید.

اگر شما سرور OpenVPN خود را تنظیم کرده اید، خرید OpenVPN و در مواردی راحت تر ضربه بزنید، بنابراین می توانید از طریق راه دور به شبکه خود دسترسی داشته باشید.

خرید openvpn,فیلترشکن اپن وی پی ان,خرید وی پی ان openvpn

خرید openvpn,فیلترشکن اپن وی پی ان,خرید وی پی ان openvpn

OpenVPN در ویندوز 10 برای ویندوز 10 شما بهترین استفاده را از مشتری OpenVPN رسمی. فایل را پشت متن نصب، ویندوز ویستا و بعدا دانلود کنید. از طریق نصب بروید گزینه های پیش فرض خوب هستند.

سایت زرین وی پی ان اما ممکن است که ارائه دهنده VPN شما می خواهد شما کمی تغییر دهید.

فیلترشکن قوی اپن وی پی ان,دانلود فیلتر شکن openvpn

خرید OpenVPN برخی از ارائه دهندگان خدمات خرید فیلتر شکن تیک تاک همه چیز را به طوری که آن را برای مطمئن کار می کند. قبل از باز کردن و ادامه رابط کاربری GUI OpenVPN ابتدا لازم است پیکربندی سرور را بارگیری کنید.

فایل های Ovp خود را در پوشه C: \ Program Files \ OpenVPN \ config قرار دهید. با ارائه دهندگان VPN بزرگتر شما بلافاصله مجموعه ای از تنظیمات را دریافت خواهید کرد، به طوری که شما می توانید خودتان را با کدام سرور که در آن اتصال می دهید انتخاب کنید.

خرید OpenVPN در لینوکس در اوبونتو 16.04 LTS شما OpenVPN را با فرمان نصب می کنید.

sudo apt-get نصب network-manager-openvpn-gnome نسخه OpenVPN در مخزن، با این حال، نسبتا قدیمی است.

نه کاملا تعجب آور OpenVPN بایگانی بسته های شخصی (ppa) را به روز نگه دارد تا بتوانید آخرین نسخه را با: shttps: //خرید OpenVPN  | apt-key add – echo “deb http://build.openvpn.net/debian/openvpn/stable xenial main”> /etc/apt/sources.list.d/openvpn-aptrepo.list به روز رسانی apt && apt update خروج برای Wheezy (دبیان 7.x)، جسی (دبیان 8.x) و Trusty (اوبونتو 14.04) می باشد .

بهترین سایت خرید OpenVPN,خرید وی پی ان open vpn

برای راه اندازی یک اتصال OpenVPN جدید، روی مدیریت شبکه در بالا سمت راست کلیک کنید.

خرید OpenVPN به ویرایش اتصالات خرید vpn بروید و روی افزودن کلیک کنید.

Zarin VPN آیا یک فایل ovpn دارید؟ سپس از لیست برای وارد کردن پیکربندی VPN ذخیره شده را انتخاب کنید .

به فایل ovpn خود مراجعه کنید خرید اپن وی پی ان مدیر شبکه سپس تمام داده های مورد نیاز را به صورت خودکار پر می کند.

اگر فایل های جداگانه ای دارید مانند ca.crt، client.key و client.crt، سپس OpenVPN را انتخاب می کنید.

داده های درخواست شده را وارد کنید یوتیوب با استفاده از گواهی کاربر client.crt را انتخاب می کنید (البته می توان فایل را نیز تغییر داد، مانند [نام دستگاه] .crt یا [username.crt]) است .

در CA Certificate شما ca.crt را انتخاب می کنید و در Key Private Key را انتخاب می کنید client.key. سپس روی ذخیره کلیک کنید. برای اتصال، بر روی آیکون شبکه / اتصال به VPN کلیک کنید و اتصال vpn را از لیست انتخاب کنید.

اگر ترجیح می دهید به طور مستقیم از رابط خط فرمان به سرور خرید OpenVPN خود متصل شوید.

خرید فیلتر شکن openvpn,خرید openvpn

می توانید این کار را به راحتی خرید OpenVPN با دستور انجام دهید .

Zarin VPN پس از انجام این کار، GUI OpenVPN را باز کنید.

OpenVPN 2.4.3 (که از 15 دلار به ازای هر اتصال به سرویس گیرنده در سال شروع می شود.

دارای دو مشتری مختلف VPN است خرید vpn یکی، اتصال مشتری، می تواند از سرور دسترسی OpenVPN یک بار که نصب شده است دانلود کنید. دیگر، که به عنوان مشتری Client شناخته می شود.

می تواند از سایت خرید OpenVPN به عنوان یک فایل نصب کننده که گزینه ای برای نصب سرور VPN یا Community Client نصب می کند را دانلود کند – فقط نصب کننده ای را که مربوط به سیستم عامل شما است .

(OS) ، و شما می توانید نصب کنید، مشتری، سرور یا هر دو است .

هیچ چیزی بر روی صفحه ظاهر نمی شود، اما یک نماد خرید اپن وی پی ان خواهد داشت این آیکون ممکن است تا حدودی دشوار برای تشخیص و بسیار شبیه به آیکون شبکه ویندوز استاندارد است.

سایت زرین وی پی ان برای اتصال، روی آیکون راست کلیک کرده و روی Connect کلیک کنید.

اگر پیکربندی های متعددی دارید، پیکربندی خود را از لیست انتخاب کنید و سپس روی Connect کلیک کنید. هنگامی که اتصال موفقیت آمیز است، شما می بینید که کدام آدرس آی پی شما تعیین شده است.

شبکه های اجتماعی زرین وی پی ان:

اینستاگرام

تلگرام

buy vpn

نویسنده : zarinvpn

سایت زرین وی پی ان با آدرس سایت ZarinVPN.me همواره مورد توجه کاربران زیادی بوده و هست .... همچنان کاربرانی که به دنبال خرید فیلتر شکن و خرید vpn هستند همواره با این برند سایت فروشگاهی آشنا هستند . تیم زرین vpn مفتخر میباشد با فروش بهترین vpn ایران همواره موفق بوده است.